Fotogaleria i film ze spotkania z Dianą Brzezińską (09.2023)

Fotogaleria i film ze spotkania z Dianą Brzezińską (09.2023)

Fotogaleria ze spotkania  Z Dianą Brzezińską
W dniu 18 września 2023 r. w Centrum Handlowym Jantar odbyło się spotkanie z Dianą Brzezińską. Prawniczką, miłośniczką wszelkich zagadnień kryminalistycznych i dobrej literatury. Od kilku lat zgłębia niezliczone śledztwa i bada popełnione w Polsce zabójstwa.

Nieraz widziała rzeczy dla wielu niedostępne. To, co odkrywa za aktami spraw, inspiruje ją do tworzenia powieści kryminalnych. Autorka opowiadała o swoich książkach, serii z Adrianną Czarniecką „Będziesz moja”, „Zaufasz mi”, „Obiecasz Mi” „Odejdziesz ze mną”, a także serii z prokurator Gabrielą Sawicką „Nie dopniesz swego”, „Nie odpuszczę”, Nie wygrasz ze mną”, Nie odkryjesz prawdy”. Spotkanie odbyło się w Centrum handlowym Jantar. Kilkanaście dni po premierze, najnowszego piątego tomu „Nie oszukasz mnie”, który opowiada o dalszym ciągu rozmaitych zdarzeń w życiu prokurator Sawickiej. Autorka obiecała szósty ostatni tom serii, a także całkowicie nową serię, która ukaże się w przyszłym roku. Ile w niej jest prokurator Sawickiej, jaki jest jej warsztat pisarski, co czuła podczas uczestnictwa przy sekcji zwłok, jaką jest je ulubiona autorka, między innymi te pytania zawarł prowadzący spotkanie Daniel Klusek.

Spotkanie dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszy Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego. Zadanie "Kryminalne kobiety" współfinansowane jest przez Miasto Słupsk.

Film ze spotkania