Warsztaty JAK JEDNYM SŁOWEM UZBROIĆ JĘZYKOWĄ BOMBĘ

Warsztaty JAK JEDNYM SŁOWEM UZBROIĆ JĘZYKOWĄ BOMBĘ

na zdjęcia napisy z kolorowych literek
JAK JEDNYM SŁOWEM UZBROIĆ JĘZYKOWĄ BOMBĘ – pod takim hasłem odbyły się warsztaty dziennikarsko - detektywistyczne z pisarzem - Krzysztofem Koziołkiem. Udział w wydarzeniach wzięły dzieci z klasy pierwszej i młodzież z klasy siódmej Zespołu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Słupsku.

Krzysztof Koziołek to były dziennikarz, obecnie wydawca, a przede wszystkim autor wielu powieści sensacyjno-kryminalnych z wątkami historycznymi dla dorosłych. Do nas zawitał jako prowadzący arcyciekawe warsztaty, za które mu serdecznie dziękujemy.

Warsztaty odbyły się w ramach projektu (NIE)ZWYKŁA KSIĄŻKA dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Zadanie "(Nie)zwykłe książki" współfinansowane jest przez Miasto Słupsk.