Na mapie jest takie miejsce - X edycja konkursu

Na mapie jest takie miejsce - X edycja konkursu

X Konkurs plastyczno-literacki ,,Na mapie jest takie miejsce"

Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych Oddział Park Krajobrazowy „Dolina Słupi” oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku zapraszają do udziału w X edycji konkursu „Na mapie świata jest takie miejsce” pt. „Witraż z natury”. Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy dzieci i młodzież w trzech kategoriach: klasy IV-VI, VII-VIII szkoły podstawowej oraz uczniów szkół średnich. Przedmiotem naszego konkursu jest zaprojektowanie i wykonanie witraża nawiązującego tematycznie do elementów przyrody PK „Dolina Słupi” (np. wybrane zwierzę, roślina, siedlisko, przedstawienie jakiegoś zjawiska) oraz napisanie krótkiej notatki na jej temat. Praca musi być tworzona indywidualnie. Szczegóły w regulaminie na stronie internetowej www.dolinaslupi.pl. W konkursie przewidujemy klasyfikację indywidualną, na zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych Oddział w Słupsku Park Krajobrazowy „Dolina Słupi”. Dla wszystkich uczestników przewidziano pamiątkowe dyplomy i upominek.