Konkurs Recytatorski „Z poezją wśród dzieci”

Konkurs Recytatorski „Z poezją wśród dzieci”

grafika z napisem konkurs recytatorski z poezją wśród dzieci 7 czerwca godz. 9.00 Filia nr 11ul. Hubalczyków 8
7 czerwca w Filii nr 11 (Hubalczyków8), o godzinie 9.00 odbędzie się Konkurs Recytatorski „Z poezją wśród dzieci”.

Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci w wieku 7-8 lat.

Swoje wystąpienia uczestnicy mogą wzbogacić ruchem bądź rekwizytami.

Celem konkursu, jest rozwijanie zdolności recytatorskich, zainteresowanie najmłodszych poezją, zachęcanie dzieci do przezwyciężania własnej nieśmiałości poprzez występy przed publicznością, uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze oraz rozwijanie wyobraźni twórczej w kierunku wdrażania własnych interpretacji i rozwiązań artystycznych.

Szczegóły w Regulaminie.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.

loga biblioteki słupsk, miasto słupsk oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego