Wolne miejsca na warsztaty Klubu Młodego Programisty

Wolne miejsca na warsztaty Klubu Młodego Programisty

Klub Młodego Programisty
Kochani! Chcielibyśmy Was zachęcić do zapisów na nasze warsztaty z programowania dla dzieci z klas 6-8, które odbędą się w każdą sobotę od 22 kwietnia do 20 maja, w godzinach 10:00 - 13:00. A najlepsze jest to, że warsztaty są całkowicie BEZPŁATNE!

Wciąż mamy kilka wolnych miejsc, dlatego warto się pospieszyć! Wystarczy wejść na stronę https://www.klubmlodegoprogramisty.pl/, wybrać naszą bibliotekę, kategorię wiekową i godzinę zajęć, na które chcielibyście zapisać Wasze pociechy.

Nie czekajcie! Dołączcie do nas, a Wasze dzieci będą miały okazję nauczyć się kreatywnego programowania i wiele więcej! W naszej bibliotece Klub Młodego Programisty odnosi już spory sukces, dlatego warto do nas dołączyć!

Kluby Młodego Programisty to inicjatywa realizowana przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów (Cyfryzacja KPRM) w partnerstwie z Państwowym Instytutem Badawczym NASK.