Projekty: (Nie)Zwykłe Książki i Kryminalne Kobiety - mamy dofinansowanie

28.03.2023

Projekty: (Nie)Zwykłe Książki i Kryminalne Kobiety - mamy dofinansowanie

Z radością informujemy, że nasza biblioteka otrzymała dotację ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Promocja Czytelnictwa! Dzięki temu będziemy mogli zrealizować dwa projekty: (Nie)Zwykłe Książki oraz Kryminalne Kobiety.

W ramach tych projektów planujemy wiele ciekawych działań opartych na literaturze. Przede wszystkim będą to spotkania autorskie oraz warsztaty literackie dla dzieci i młodzieży. Ale nie tylko! Planujemy również warsztaty słowotwórcze zakończone spektaklem oraz konkurs recytatorski.

Ważnym elementem naszych projektów będzie również promocja czytelnictwa w przestrzeni miejskiej. Chcemy zaskakiwać i zainteresować mieszkańców niekonwencjonalnymi metodami. Mamy nadzieję, że dzięki tym działaniom uda nam się rozwinąć zainteresowanie książką i czytelnictwem wśród mieszkańców naszego miasta i regionu.

Warto wspomnieć, że projekt (Nie)Zwykłe Książki otrzymał dofinansowanie w kwocie 29 827,00 zł, natomiast projekt Kryminalne Kobiety - w kwocie 20 496,00 zł.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony i udziału w naszych wydarzeniach!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.