Zmiany organizacyjne

Zmiany organizacyjne

uwaga uwaga uwaga
ROZPOCZYNAMY WIELKI REMONT BIBLIOTEKI GŁÓWNEJ, który  będzie trwał do końca przyszłego roku. Wypożyczalnia Centralna przez ten czas będzie funkcjonowała w pawilonie obok budynku głównego.

Do 2 listopada Wypożyczalnia Centralna będzie zamknięta. Mamy nadzieję, że do tego dnia uda się nam przenieść księgozbiór. O ewentualnych zmianach będziemy Państwa informować.

Książki, które Państwo wcześniej zamówili będzie można odbierać od 24 do 31 października w godzinach 11.00-15.00 w pawilonie obok budynku głównego w miejscu odbioru kart mieszkańca.

Mamy prośbę, aby w tym tygodniu wstrzymać się od robienia następnych zamówień, a jak już będzie to konieczne, korzystać z opcji KSIĄŻKOMAT.

Od 2 listopada ulegają też zmianie godziny otwarcia Biblioteki Głównej i Miejsca Animacji Kultury

- poniedziałek -piątek 10.00 - 18.00

- sobota 9.00 - 14.00

Jednocześnie przypominamy, że wszystkie nasze filie w mieście pracują bez zmian. Gorąco zapraszamy do ich odwiedzania.