recepta
 
Dnia 06.11.2018 roku 2 grupy szkolne: kl. I z SP nr 4 i kl. II z SP nr 6 oraz grupa przedszkolaków z PM nr 6 trafiły na Ostry Dyżur Literacki w MAK-u.

Czytaj więcej...

KTK 2018

22. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie odbyły się 25-28 października. Były to dni wielu wrażeń, fascynacji oraz zachwytu. Oosoby, które przyjechały na Targi wyszły z nich zadowolone.

Mówi się, że ludzie nie czytają, jednak to co zastałam na miejscu sprawiło, że nie zgadzam się z tym. Kolejki by wejść na targi były bardzo długie. Ludzie w śmiechu zastanawiali się czy wejdą.

Czytaj więcej...

pacynki
Jeszcze przed wakacjami czterolatki z Przedszkola Miejskiego nr 6 w Słupsku zagościły w Miejscu Animacji Kultury. Uczestniczyły w lekcji bibliotecznej. Tematem spotkania były „Pacynkowe opowieści - spotkanie z Żabkiem i Ropuchem”.

Czytaj więcej...

24 czerwca 2018 | niedziela | godz. 13 |  scena Leśnego Kota w Lasku Północnym

 
Szanowni Państwo!

Wojskowy Zespół Wokalny "Wiarusy" obchodzi w tym roku piękny jubileusz 50-lecia założenia i 30-lecia działalności zespołu. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Państwa na Piknik z "Wiarusami" do "Leśnego Kota" przy ul. Jana Bauera 14 (Lasek Północny). Oprócz "Wiarusów", których występy w formie klamry otworzą i zamkną festyn, zaprezentują się również zaprzyjaźnieni goście. 

Czytaj więcej...

„Czytanie łączy” – to hasło XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (OTCD), organizowanego przez Fundację „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”. W tych dniach w Miejscu Animacji Kultury gościliśmy dzieci ze słupskich przedszkoli.

Czytaj więcej...