wiszące zabawki świąteczne

Pewnego przedświatecznego dnia Miejsce Animacji Kultury MBP w Słupsku odwiedziły dzieci z klasy I C SP nr 6 w Słupsku.

Czytaj więcej...

Miejska Biblioteka Publiczna w Słupski wzięła udział w akcji „Mirabelka – kiełkująca historia w 100licu” w ramach oficjalnych obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Organizatorem wydarzenia była Barbara Maria Morawiec, red. nacz. serwisu Lustro Biblioteki (www.lustrobiblioteki.pl), a współorganizatorem było Wydawnictwo Zielona Sowa.

Czytaj więcej...

recepta
 
Dnia 06.11.2018 roku 2 grupy szkolne: kl. I z SP nr 4 i kl. II z SP nr 6 oraz grupa przedszkolaków z PM nr 6 trafiły na Ostry Dyżur Literacki w MAK-u.

Czytaj więcej...

KTK 2018

22. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie odbyły się 25-28 października. Były to dni wielu wrażeń, fascynacji oraz zachwytu. Oosoby, które przyjechały na Targi wyszły z nich zadowolone.

Mówi się, że ludzie nie czytają, jednak to co zastałam na miejscu sprawiło, że nie zgadzam się z tym. Kolejki by wejść na targi były bardzo długie. Ludzie w śmiechu zastanawiali się czy wejdą.

Czytaj więcej...

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej bierze udział w akcji czytelniczej "Mirabelka - kiełkująca historia w 100licy" w ramach obchodów 100-lecia Niepodległości. 

Czytaj więcej...