"Słupskie Dni Seniora u Aktywnych Babek"

Z okazji Słupskich Dni Seniora Aktywne Babki wzięły udział uroczystości, w trakcie kórej przy filiżance pysznej kawy i słodkim poczęstunku wysłuchały prelekcji na temat zasad zdrowego odżywiania. Dowiedziały się czym jest ekologiczna żywnośc, jak przestrzegać diety, poznały  zasady odżywiania (nie jedzenia, ale odżywiania), Gościem specjanlnym była pani Beata Chrzanowska - technolog żywienia. Po części kulinarnej przyszedł czas na duchową strawę. Był to koncert w wykonaniu naszych przyjaciół T. Picza i G. Chwieduka. Wspólne chwile upłynęły w atmosferze biesiadnej.

"Jesień z Małym Artystą"

Mali Artyści po raz pierwszy po wakacjach spotkali się na wspólnych zajeciach. Okazją był obchdzony Europejski Tydzień Mobilności. Z tej okazji dzieci poznały zasady alternatywnych środków transportu, które są bezpieczne dla naszego otoczenia.  Po krotkiej pogdance i wymianie poglądów wspólnie wykonały ekologiczny pociąg. Wykorzystały do tego rolki po papierze toaletowym, kartony, kolorowy papier i inne ekologiczne materiały. 

W Filii nr 8 nie tylko wypożyczysz książki, ale zagrasz też w zieloną grę Zielonego Punktu!

Czytaj więcej...

Wakacje w F8

Zapraszamy dzieci od 6. roku życia na zajęcia wakacyjne!

Czytaj więcej...

W dniu wczorajszym w Filii nr 8, przy ul. Braci Gierymskich 1, odbyło się ostatnie przedwakacyjne spotkanie Aktywnych Babek. Poświęcone było pracy artystycznej zaprzyjaźnionego aktora, pana Piotra Emanuela Krausa. Uroczyście podsumowaliśmy zakończenie sezonu teatralnego. Spotkanie uświetnił muzycznie pan Tadeusz Picz.