Obraz Krystyny Chrząstowskiej

"Kwiaty radości i spokoju" to tytuł autorskiej wystawy rysunku i malarstwa Krystyny Chrząstowskiej. Autorka prac mówi o sobie: "Jestem osobą wrażliwą na piękno natury i przyrody. Uwielbiam przebywać w ich otoczeniu. Malowanie przynosi mi wielką radość i ukojenie. Gdy maluję zapominam o wszystkim. Wszystko staje się nieważne. Swoją wrażliwość przenoszę też na papier pisząc wiersze i eseje".                                                                                             

Zapraszamy do obejrzenia tej kolorowej i  pozytywnie usposabiającej wystawy do biblioteki przy ul. Jana Kazimierza 19/5. Wystawa potrwa do 20 kwietnia 2018 r.

Tablica otwarcie F5

Drodzy Czytelnicy, od poniedziałku 21 sierpnia 2017 r. Filia nr 5 mieszcząca się przy ul. Jana Kazimierza zostanie otwarta. Zapraszamy w godz. 10:00-17:00.

Drodzy Czytelnicy! Z powodu remontu od przyszłego poniedziałku, tj. 24 lipca, filia nr 5 przy ulicy Jana Kazimierza 19/5 będzie nieczynna aż do odwołania. Czytelników chcących wypożyczyć książki zapraszamy do pobliskiej filii nr 3 mieszącej się przy ul. Zygmunta Augusta 14 lub do wszystkich pozostałych placówek bibliotecznych. Książki, którym w czasie remontu przypadnie termin zwrotu otrzymają automatyczną prolongatę. Za utrudnienia przepraszamy.

Obraz Barbary Puzio

"Tajemnica natury" to tytuł wystawy malarstwa i fotografii p. Barbary Puzio, którą można obejrzeć w Filii nr 5, przy ul. Jana Kazimierza 19/5.

Czytaj więcej...

Foto obrazy malowane woskiem

"Obrazy malowane woskiem" - to wystawa obrazów z Pracowni Batiku SOK w Słupsku, do obejrzenia której zapraszamy w Filii nr 5, przy ul. Jana Kazimierza 19/5. 

Czytaj więcej...